X-trial Zubr Cup 2015 - Czech outdoor tour, český seriál outdoorových štafetových závodů

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Xtrial - ZubrCup > Úroveň 7

X-trial Zubr Cup 2015 výsledky:

Letošní 10.ročník Xtrial ZubrCupu proběhl opravdu v extrémních podmínkách,což se i odrazilo na menší účasti , a to jak závodníků, tak veřejnosti. I přesto jsme byli svědky krásného závodu, kterému dominovala trojice z Mars Svratka,a.s. ve složení M.Trávniček, Filip Hric a J.Sláma, když jim v patách na druhém místě skončil Michal Háša se svým E.On triathlon týmem a na třetím místě skončil silný tým Techniky Brno Extréme Abuelo. Náš Czech outdoor eXtréme team doběhl na čtvrtém místě. Neméně zajímavým byl i závod jednotlivců, který opanoval Šimon Babíček z Czech outdoor eXtréme teamu před Leošem Roušavým a Petrem Liebichem, oba z téhož týmu. Úvod náročného dne patřil těm nejmenším ve věku od 2 do 6 let a byla opravdu radost na jejich zápolení hledět.Čas po obědě patřil dalším mlaďochům, kteří v odpoledním parnu absolvovali svůj duatlon a nejlépe jej zvládl Tomáš Jadrný z Iscarex Junior teamu, před Ondrou Marešem z Ujčova a benjamínkem Šimonem Ryzým z Brna. Děvčata vyhrála L.Praislerová před T.Praislerovou, obě z domácího oddílu. Na závěr musím poděkovat všem pomocníkům a týmu pořadatelů, i všem nejmenovaným sportovcům za jejich účast a podporu závodu a věřím, že se nám podaří v roce 2016 načít druhou desítku. Ještě jednou přijměte poděkování za krásný zážitek a přeji krásný zbytek letošního léta. 

Pavel K.
ředitel Czech outdoor tour

X-trial Zubr Cup 2015 štafety vítězové:


1. Štafeta MARS Svratka a.s. ve složení:    2. Štafeta E.ON Triatlon Team ve složení:   3. Štafeta Technika Brno Extreme Abuelo ve složení:
                                 TRÁVNÍČEK Matěj                            EXNER Jakub                                                      BIDMON Jiří
                            HRIC Filip                                           HÁŠA Michal                                                      SRBECKÝ Pavel
                            SLÁMA Jaroslav                                JENŠÍK Jan                                                          IVANOV Nikola

                                                                         Kompletní výsledky


X-trial Zubr Cup 2015 jednotlivci vítězové:


1. BABÍČEK Šimon  2. ROUŠAVÝ Leoš  3. LIEBICH Petr 


Kompletní výsledky
               
             
Zubřík:

1. PRAISLEROVÁ Lucie 2. PRAISLEROVÁ Tereza  1.  JADRNÝ Tomáš 2. MAREŠ Ondřej 3. RYZÝ ŠimonKompletní fotogalerie ke stáhnutí.(BRZY)

Přihlášení:


Harmonogram X-trial Zubr Cupu 2015:

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky