WQF middle quadrathlon 2018 přihlášení - Czech outdoor tour, český seriál outdoorových štafetových závodů

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

WQF World Championship long quadrathlon 2017 přihlášení:

Název týmu

Team name

Kategorie
category

Plavání

swimming

Kolo

bike

Kajak
kayak

Běh

run

Startovné
fee

Národnost/Datum přihlášení

Nationality / Date Check

1.
 Christian Schmidt

Masters 50+

-//-
-//-
 -//-
-//-
Zaplaceno/Paid
DE / 26.11.2016

2.

Pilsenman Club / Tomáš Eisner

Elite 23-39
-//-
-//-
-//-
-//-
Zaplaceno/Paid

CZ / 28.11.2016

3.

 Eliška Vondráčková

Elite 23-39
-//-
-//-
-//-
-//-
Zaplaceno/Paid
CZ /   1.12.2016
4.
Petr Mejzlík
Masters 50+
-//-
-//-
-//-
-//-
Zaplaceno/Paid
CZ /   1.12.2016

5.

Czech outdoor eXtréme team / Roušavý Leoš

Masters 40+
-//-
-//-
-//-
-//-
Zaplaceno/Paid
CZ /  8.12.2016

6.

Krkonošský survival  / Michal Peitz  

Masters 40+

-//-
-//-
-//-
-//-
Zaplaceno/Paid
CZ /  24.12.2016

7.

GREEN TEAM Rakownia / Romek Pietrzak  Masters 50+  -//- -//- 
-//-
-//-  StartPL /  26.12.2016 

8.

IN LIFE LitovelPetr Čamek 
Masters 40+    -//-  -//- 
 -//-
 -//- 
Zaplaceno/Paid
CZ /  1.1.2017

9.

FRANCE / MARTINOU Laurent Masters 40+     -//-  -//- 
 -//-
 -//- 
Zaplaceno/Paid
FR /  1.1.2017 

10.

RICARDO NOVAL  Elite 23-39   -//-   -//- 
-//- 
-//-  
Start
ES / 7.2.2017

11.

WKW Wiadrus  / Andrzej KOSIOL Masters 50+  -//- 
-//-   -//- -//-   StartPL / 9.2.2017
12.Dennis Möller

Elite 23-39

-//- 
-//- 
-//- 
-//- 
Zaplaceno/Paid
DE / 2.3.2017

13.

TVK Essen / Jens Wintermayr

Elite 23-39
-//-
-//-
-//-
-//-
Zaplaceno/Paid
DE / 3.3.2017

14.

Radka Štýbnarová

 Elite 23-39
-//-
-//-
-//--//-
Zaplaceno/Paid
CZ / 3.3.2017

15.

Wassersport PCK Schwedt/Schwedter Hasen / Thoralf Berg

Masters 40+
-//-
-//-
-//-
-//-
Start
DE / 14.3.2017

16.

 Haka racing team / Jiří Kárl

Elite 23-39
-//-
-//-
-//-
-//-
Převodem/transfer
CZ / 20.3.2017

17.

ENRIQUE PECES GARCIA

Elite 23-39
-//-
-//-
-//-
-//-
Start
ES / 9.4.2017

18.

BQA/MADCC / John Kavanagh

Masters 60+
-//-
-//-
-//-
-//-
Start
GBR / 3.5.2017

19.

Csima Ferenc  Masters 40+   -//- -//-  -//--//-  StartHU / 14.5.2017 

20.

TJ Spartak Třebíč / Martin Man Elite 23-39    -//-  -//-   -//-  -//- StartCZ / 14.5.2017 

21.

Kanoistika Chomutov / Milan Oslík  Elite 23-39   -//-   -//-   -//-  -//- StartCZ / 18.5.2017  
22. Kanoistika Chomutov / Luděk Hrbek
Masters 50+
 -//-
 -//-
 -//-
 -//-
Start
CZ / 26.5.2017  
23.







24.







25.







26.







27.







28.







29.







30.







 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky