WQF middle quadrathlon 2018 přihlášení - Czech outdoor tour, český seriál outdoorových štafetových závodů

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mistrovství Evropy 2018 - Middle Distance přihlášení:

Název týmu

Team name

Jméno
Name

Kategorie
Category

Startovné
fee

Národnost

Nationality 

Datum přihlášení  Date Check 
1.-Tomáš Svoboda

Na startu/at the start
CZ
8.5.2018
2.-Csima Ferenc
 Masters 40+
Na startu/at the start
HU
30.3.2018
3.Czech outdoor eXtréme team
Roušavý Leoš
Masters 40+
Zaplaceno/ Paid
CZ
22.1.2018
4.-Laurent Martinou
Masters 40+
Na startu/at the start
FR
1.1.2018
5.Quadrathlon WSC HeidelbergStefan Teichert
 Elite 23-39Zaplaceno/ PaidDE11.10.2018
6.Team Pityesz
Arnold HalaszMasters 40+
Na startu/at the start
HU11.10.2018
7.
PETR MEJZLIK
 Masters 50+Zaplaceno/ Paid
CZ30.3.2018
8. TVK 1877 Essen
Jens Wintermayr Elite 23-39
Na startu/at the start
DE
4.2.2018
9.Quadrathlonteam Ulm
David Kunderer
Elite 23-39
Zaplaceno/ Paid
DE
10.5.2018
10.Centrum Rowerowe DSR Team
Romek PietrzakMasters 50+
Na startu/at the start
PL5.2.2018
11.KSV Ajax Neptun Köpenick
Klaus CharletMasters 60+
Převodem/transfer
DE
20.2.2018
12.TVSE
Attila Kiss Elite 23-39
Na startu/at the startHU
24.2.2018
13.ETT - Elblag Triathlon Team
Szymon Rekawik U23 20-22
Na startu/at the start
PL
27.2.2018
14.KC Lampertheim
Karsten MielkeMasters 50+
Na startu/at the start
DE10.3.2018
15.SK Vyhlídka Šternberk
Michal JaníkMasters 40+
Na startu/at the startCZ18.3.2018
16.Thorsten Bartzok
Thorsten Bartzok Elite 23-39
Zaplaceno/ Paid
DE
3.4.2018
17.TVSE
Lőrincz TiborU23 20-22
Na startu/at the start
HU
25.4.2018
18. CLUB TRIATHLON Tri Sport Čeko Sokolov, z. s.
Václav SobotkaMasters 50+
Na startu/at the start
CZ
5.5.2018
19.





20.





21.



22.



23.



24.



25.



26.



27.



28.



29.





30.




31.Quadrathlon WSC Heidelberg
Lisa Teichert
Elite 23-39
Zaplaceno/ Paid
DE
11.10.2018
32.HonvédKata BalázsJuniors 18-19Na startu/at the start
HU
5.5.2018
33.KC LampertheimEllen MielkeMasters 50+
Na startu/at the start
DE
10.3.2018
34.TVSE
Fanni Bodolai
 U23 20-22
Na startu/at the start
HU
24.2.2018
35.Czech outdoor eXtréme team
Radka Štýbnarová
Elite 23-39
Zaplaceno/ Paid
CZ
22.1.2018
36. KKJ Týn nad Vltavou
Magdaléna Koberová
Juniors 18-19
Na startu/at the start
CZ
12.5.2018
37.
Dunajklub BratislavaZuzana Fiedlerová
Masters 40+
Zaplaceno/ Paid
SK
12.5.2018
38.





39.





40.





 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky