infokoutek - Czech outdoor tour, český seriál outdoorových štafetových závodů

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 Aktualitky :

20.12.2018
... když tři disciplíny jsou málo ...
I v roce 2018 se sejdou nejlepší světoví kvadriatlonisté na přehradě Křetínka, kde se utkají při závodu WQF WorldCup a European Championship - Middle Distance - závod Světového poháru a Mistrovství Evropy ve středním kvadriatlonu jednotlivců a štafet. Srdečně jste zváni, těšíme se na Vás.

KDY: 19.5.2018
KDE: Lazinov, přehrada Křetínka, Jihomoravský kraj, Česká republika
SLOŽENÍ: plavání - 1,5 km, kolo - 40 km, kajak - 8 km, běh - 10 km

Další podrobnosti najdete již brzy na www.czechoutdoortour.cz a našich FB stránkách.

World Championship long quadrathlon 2017, přehrada Křetínka, Jihomoravský kraj, Česká republika - přihlašování startuje 25.11.2016.
Buďte mezi prvními - první tři jednotlivci a štafety zdarma.
World Championship long quadrathlon 2017 Křetínka Dam, South Moravia, Czech Republic - the registration starts November 25, 2016. Be among the first - the first three individuals and the relay race free.

2.11.2016
Pěkný úterní večer,
konečně nadešel čas, kdy můžeme odtajnit termíny závodů, které nás čekají v roce 2017. Nejprestižnějším bude 3. 6. 2017 Mistrovství světa v dlouhém kvadriatlonu (plavání - 4 km, kolo - 90 km, kajak - 20 km, běh - 20 km), které se poprvé uskuteční v České republice, a to na přehradní nádrži Křetinka. Novinka roku 2017 je naplánována na 20. 5. 2017 na Lipně, zde by měl proběhnout první ročník kajak triatlonu – X-trial Šumavaman. V Ujčově se na Vás těšíme dne 15. 7. 2017 na 12. ročníku X-trial ZubrCupu. Na závěr sezóny proběhne v burčákové atmosféře ve vinařské obci Kobylí duatlon X-trial RévaCup. O jednotlivých závodech Vás budeme postupně informovat na těchto stránkách. Pilně trénujte, těšíme se na Vás!
Ahoj, Pavel K.

18.7.2016
Probíhá reorganizce soutěží pro sezónu 2017. 
Změny se zde , na těchto stránkách dozvíte brzy.
 Mějte trpělivost. Těšíme se na pokračování v roce 2017. 
Nyní vše o dění v týmu Czech Outdoor eXtréme Team
na www.coet.cz

Pořadatelský tým czechoutdoortour.cz

6.7.2016
Drazí přátelé sportovci,
přestože jsme s přípravou letošního Xtrial ZubrCupu již hodně daleko, musím vzhledem k žalostnému pohledu na startovky, kde jsou přihlášeny pouhé 4 štafety a 4 jednotlivci (a to z našeho COET, připravující se na RBD), oznámit, že letos ZubrCup neproběhne. A to právě z důvodu nedostatečného počtu závodníků, neboť závod bez závodníků poněkud nedává smysl. Po10 let závod chystáme s maximální péčí a odpovědností, aby se Vám dobře a bezpečně závodilo a byli jste spokojeni, avšak počet přihlášených pro letošek nedává naději, že závod bude mít smysl a bude důstojným pokračováním 10tileté tradice..........
Jelikož závod nechceme ihned odepsat, překládáme jej na 15. 7. 2017. Máte tedy roční šanci sami rozhodnout, zda závod chcete či nikoliv. Pokud k 30. 6. 2017 bude startovka zaplněna alespoň 20ti platícími startujícími, opět se při závodění sejdeme. Pokud tomu tak nebude, skončili jsme kulatým 10. ročníkem. Je mi velice líto, že jsem musel učinit toto rozhodnutí.
Kvadriatlon Xtrial PernštejnCup již letos z termínových důvodů neproběhne a bude v kalendáři v roce 2017 vypsán na 10. 6. 2017. Uhrazené startovné vracíme zpět.
Všem přeji krásné léto a věřím ve správné rozhodnutí.
Zdraví Vás Pavel Knitl

28.6.2016
Pěkný den, snažili jsme pro letošek dojednat opět dlouhou vodu, ale dnes padlo definitívně zamítavé stanovisko , takže pojedeme opět na okruhu nad ujčovským jezem, trať ještě více protáhnem, aby bylo méně okruhů. Je nám líto, ale i tak bude závod super. Trochu ještě pozměníme běh a kolo. Těšíme se na Vás v sobotu 16.7. v Ujčově, tak přijeďte v hojném počtu.

26.6.2016
ZLATÁ SOBOTA Czech Outdoor eXtréme teamu.
I ve včerejším úmorném vedru jsme se radovali ze skvělých úspěchů.Report začnem v sobotním ránem v Ostravici,kde se ve zničujícím vedru v 1O.00 hod. vydaly na trať letošního AdrenalinCup téměř 3 desítky extrémních štafet. Jako první se vydali zdolat Lysou Horu běžci.Nám závod skvěle rozběhl Pavel Hrdina, který předával našenu padačkářovi Hubertu Ličmanovi na skvělem druhém místě. Silný vítr na vrcholu Lysé, ale nedovolil letět, tak se jen běhalo s plnou polní. Hubert sice druhou příčku neudržel, ale i tak Milan Záleský na kolo sedal na třetím místě s 4 minutovým náskokem na 4 pozici.Na vrcholku Lysé ; náskok Milana ještě narostl o další 3 minuty,což již dávalo velkou naději na úspěch, zvlášť když na kajaku dojížděl štafetu, letos skvěle připravený Šimon Babíček.Na předávce pod přehradní hrází, po projetí prvních dvou štafet OpanaNet a Techniky Brno eXtrém Abuelo, jsme netrpělivě očekávali na Milana, ale čekání se počalo nečekaně prodlužovat.Předávkou mezitím projely dvě štafety, která ještě na vrcholku Lysé značně zaostávaly a Milan stále nikde, když se najednou objevil zcela vyčerpán, jedouc jen na ráfku s proraženým zadním kolem. Natěšený Šimon se vrhl do kamenů Ostravice a začal svoji stíhací jízdu,ale nepodařilo se stáhnout v íc než jedno místo, takže nakonec jen brambora. Nezaostala ani druhá štafeta, když ji o jedno místo utekla TOP 10, ale i jedenácté místo je pěkné. Kluci se již pomalu vzpamatovávali z vyčerpání, když vrcholil boj ženských štafet a jeho průběh dával tušit pro naše barvy nečekanou radost, a taky po přepočtu penalizací,i když teprve až na vyhlášení výsledku,mohla propuknou obrovská radost z titulu Mistryň České republiky extrémních štafet. Takže ode dneska jsou Marcelka , Ivanka, Zdeňka a Romča Mistryně ČR a mohou se pyšnit nádherným úspěchem a spolu s nimi se raduje i celý Czech outdoor eXtréme team. To už začaly zvonit telefony z druhého konce republiky, z Týnu nad Vltavou, kde vrcholilo MS ve sprin t kvadriatlonu a do cíle se blížila naše kvadriatlonová štafeta Luboš Jadrný, Vít Zbirovský,Václav Werner a Petr Zajíc a taky Leoš Roušavý a nakonec z toho byl bronz, jak pro Leoše, tak štafetu.Další skvělý úspěch našich barev a nádherná sobota plná skvělých výkonů závodníků našeho týmu byla na světě.Všem touto cestou zasílám obrovskou gratulaci. Děkuji sponzorům za jejich podporu, bez ní by to nešlo, je to i jejich úspěch, takže děkujeme ATEXU, Pivovaru Černá Hora,AZ Fitness a dalším.Musím závěrem říci, že je radost být součásti takové skvělé sportovní party. Hezkou neděli. Ahooooj Pavel

Výsledky
Fotky zde24.6.2016
V sobotu se v Týnu nad Vltavou sejde skutečný výkvět světového kvadriatlonu na mistrovskví světa a světovém poháru, když startovní pole čítá již dnes 46 jednotlivců , včetně borců z Nového Zálendu, Francie, Španělska, Rakouska, Polska, Slovenska či Německa a dalších zemí, takže bude zážitek sledovat souboj Leoše Roušavýho a naší štafety ve složení : plavání - Václav Werner, rychlostní kajak - Vít Zbirovský, silniční časovka - Petr Zajíc a běh - Lubomír Jadrný, v přímém souboji se světem o pocty nejvyšší. Držíme palce a na dálku fandíme, neboť ve st ejnou dobu vyrazí v Ostravici tři naše štafety do souboje s českou špičkou eXtrémních sportovců, a i zde se máme nač těšit . Souboje běžců Dušana .Kožíška, Roberta Krupičky, Milana Janaty či Pavla Hrdiny nebo Marcely Mikulecké s Lysou Horou, jistě nabídnou úžasný zažitek, stejně jako následný let paraglidistů v podání Michala Krysty, Tomáš Bílka nebo M. Loebenveina, které na třetím úseku vystřídá skvělá bikerská parta Aleš Razým, J.Hudeček, Milan Záleský či Zdeňka Němcová, aby štafetový kolík převzali skvělí kajakáři, jako Vít Přindiš, Filip Hric, L. Kubričan, Šimon Babíček nebo Kamil Mrůzek či Pavel Srbecký. Které k varteto dokáže nástrahy kolem Lysé Hory a Ostravice pokořit nejrychleji? Budem u všeho a o výsledcích budete ihned informováni.Držte klukům i holkám palce, aby se dostali na podium, proto všude budem. Ahoooooj.

20.6.2012
V sobotu 25.6. čeká náš tým bezesporu vrchol letošní sezony, když můžeme na dvou frontách v akci vidět čtyři naše týmy a Leoše Roušavýho v bojích o pocty nejvyšší. V Týnu nad Vltavou si dávají dostaveníčko nejlepší světový kvadriatlonisté na MS a SP ve sprint kvadriatlonu jednotlivců a štafet, když startovka je v letošním roce tou nejnašlapanější a nechybí v ni jediná světová kvadriatlonová hvězda, takže na startu budou kromě Leoše Roušavýho k vidění i Enrigue Peces, Stefan Teichert, L.Martinou , Moysey Peter,Gergő Badar či L.Hirschfelder. Jednotlivce do plní závod štafet, kde se naše štafeta v boji o světový titul představí ve složení - plavání: Václav Werner, rychlostní kajak: Vít Zbirovský, silniční časovka: Petr Zajíc a běh: Lubomír Jadrný. Ve stejnou dobu, jenže na opačném konci republiky v Ostravici pod Lysou Horou, vstoupí do boje trio našich Extrémních štafet v rámci Adrenalin Cupu a ani zde nechceme zůstat pozadu. O přední příčky bude usilovat zejména naše ženská štafeta ve složení - běh Marcela Mikulecká, skvělá bikerka Zdeňka Němcová - o víkendu dojela na nádherném druhém místě závodu Alpentour Trophy, paraglidistka Ivana Březinová a kajakářka Ludmila Šídlová. Pozad u nebude chtít zůstat ani čtveřice hochů ve složení běh - Pavel Hrdina, para- Hubert Ličman, MTB - Milan Záleský a kajakář Šimov Babíček a ani druhá štafeta ve složení běh - Petr Bielčik, para - Jirka Kutil, MTB - Jirka Šuta - nahrazuje zraněného Petra Liebicha a na kajaku Martin Hašek, nebude jistě chtít zaostat.Těšíme se na skvělé sportovní zážitky. Ahooooooooj Pavel K.

15.6.2016
Dnes jsme skončili karanténu a přesto, že v Brně a okolí hepatitída dál hrozí,my se pouštíme do přípravy ZubrCupu.Přihlašování spuštěno,tak pospěšte. O osudu letošního kvadriatlonu rozhodnem po AdrenalinCupu.Těšíme se na Vás.

25.5.2016
Vážení sportovci a příznivci kvadriatlonu na Domaníně, v návaznosti na skutečnost, že blízký člen našeho organizačního týmu v minulém týdnu onemocněl hepatitídou typu A a je hospitalizován na infekčním odd. FN v Brně, nám dnes při kontrolních odběrech bylo ošetřujícím lékařem kliniky doporučeno nejméně do 15.6. dodržovat karanténní opatření . Bohužel opatření zasahuje negativně do finišující přípravy závodu i jeho samotného a proto jsme se z opatrnosti rozhodli závod odložit na jiný termín, o kterém rozhodneme podle závodního kalendáře. O termínu budete včas informováni. Za tuto komplikaci se moc omlouváme a děkujeme za pochopení učiněného opatření, které je v zájmu zdraví.Pokud by jiný termín nevyhovoval nebo se závod neuskutečnil, vracíme samozřejmě startovné v plné výši. S úctou Pavel Knitl

Orfu, Hungary,15.05.2016
V neskutečně tvrdých podmínkách, za teploty 9 st.C,silného větru, neustálého deště a ve vlnách jezera Orfu v Maďarsku se Český reprezentant hájící v letošním roce barvy Czech outdoor eXtréme teamu Leoš Roušavý stal Mistrem světa v středním kvadriatlonu,kategorii 40+, když 1,5 km plavání, 30 km kolo, 9 km kajak a 10 km běh zdolal za 2: 55 min a v absolutním pořadí nakonec obsadil 3 místo.
K tomuto skvělému výkonu obrovská gratulace.

20.4.2016
Přihlášky na ZubrCup spuštěny. Můžete se přihlašovat zde.
18.2.2016 
Vážení,tak s příchodem jara začíná i sezona multisportovních akci , a to nejen u nás ,ale i v Evropě. Start obstará 23.4. závod Collegas OrliceCup - kajaktriatlon v Chocni, ktrerý je současně i prvním závodem nově se rodícího Českého poháru outdoorových štafet (vice zde). Na startu v Chocni se představí i dvě naše štafety v obměněném složení, když jeden tým pojede ve složení Jirka Brychta, Petr Liebich, Šimon Babíček a druhý ve složení Petr Bielčik, Milan Záleský a Martin Hašek.Závod bude důkladnou prověrkou připravenosti kluku na sezonu a bude i pěknou prověrkou sil před českým vrcholem outdoorového týmového snažení na Lysé Hoře při AdrenalinCupu, kde týmy doplní na paraglidu Jirka Kutil a Míra Pavlík a závod bude současně nominačním na vrchol sezony, a to věhlasný Red Bull Dolomitenmann .Při Adrenalin Cupu si odbude premieru i náše divčí štafeta a už se moc těšíme. Orlici Cup nevynechá ani Leoš Roušavý, pro kterého bude závod zkouškou sil před ostrým startem kvadriatlonové sezony, která startuje 15.5. v maďarském Orfu, kde úvodní závod seriálu WQF WorldCupu je současně i Mistrovstvím světa ve středním kvadriatlonu. Poté seriál pokračuje dalšími šesti závody, včetně kvadriatlonu v Týnu nad Vltavou, když pro letošek organizátor seriálu WQF vcelku překvapivě nasměroval závěr sezony do Skandinavie, kde proběhnou premierové závody v tomto multisportování dne 10.9 ve švédském Linkopingu a vyvrcholí o týden později v Oslu.. No,snad nebude třeba při plavání ledoborec. Závěr sezony obstará BobrCup a bude zase zima.
Držte nám palce. Těšíme se na nekompromisní sportovní klání a setkání s Vámi nejen na trati,ale mimo ni. Všechny zdraví Pavel K.
26.1.2016 Poněvadž jsme nuceni do 27.1.2016 rozhodnout, zda budeme 6.2. závodit či nikoliv, tak s ohledem na nepřízeň počasí pro Vás máme nepříznivou zprávu a oznamujeme, že letošní zimní závod rušíme. Toto rozhodnutí neznamená, že v dalších letech se závod neuskuteční, ale abychom mohli garantovat triatlon, budeme nuceni vyhledat jinou lokalitu. Toto rozhodnutí tedy neznamená definitivní zánik Xtrial RampouchCupu, ale jen to, že v roce 2016 se závod nebude konat. Za pořadatelský tým Pavel Knitl.

3.1.2015 Přihlášky na X- Trial Rampouch Cup spuštěny.

12.10.2015 Gratulace k úspěšné sezóně všem, co v roce 2015 reprezentovali Czech Outdoor eXtréme team a postarali se o jeho skvělou prezentaci v ČR a ve světě. Děkuji za skvělé výkony Petrům Liebichovi a Bielčikovi, Šimonovi Babíčkovi, Jirkovi Kutilovi a Brychtovi , Leošovi Roušavýmu, Zdeňkovi Černému, Milanovi Záleskému, Lubošovi Jadrnému, Mirovi Pavlíkovi, tomu speciálně ještě rychlou regeneraci,Marcelce Mikulecké, Adélce Koclířové , "Tamarce" Šídlové a dalším , co pomohli, třeba jen v jednom závodě. Do dalšího tréninku hodně sil a chuti,a hodně štěstíčka do zbytku roku, přeje a děkuje Pavel

3.10.2015 Dnešním závodem Free BobrCup v Litovli uzavřel Czech Outdoor eXtréme team štafetový rok 2015 a připsal si výborné umístění,když štafeta kluků ve složení Jirka Brychta,Petr Liebich a Šimon Babíček obsadila ve skvělé konkurenci 236 štafet výborné 9.místo a děvčata ve své týmové premiéře ve složení Marcela Mikulecká, Adéla Koclířová a "Tamara" Ludmila Šídlová obsadila nádherné 8.místo, když v celkové pořadí jim patří 110. příčka..Všem patří velká gratulace a dík za bojovná srdce.

14.9.2015 Letošní mise na 28.ročník nejtěžšího týmového závodu světa na věhlasný Red Bull Dolomitenmann skončila umístěním na krásném 51.místě.Všem klukům za statečný boj se skvělou světovou konkurencí v čele s Andy Goldbergem ,S.Brodickym, P.Mamu či A.Lakatou nebo K..Hynkem a dalšími, patří velká gratulace. Závodu letos přálo počasí a za krásného téměř letního počasí na trať vyrazilo 118. štafet z 9. států světa a za obrovského zájmu veřejnosti jej v sobotu v 10.hod. odstartovala další sportovní "star" W.Grissmann, světová sjezdařská legenda a ředitel závodu a k vidění byly opravdu skvělé výkony a všíchni ,co dosáhli cíle, zaslouží obdiv. Obrovský dík patří všem za nádherné dramatické sportovní zážitky, sponzorům za jejich podporu a klukům za statečná srdce. Za rok nashledanou při 29. ročníku. Těšíme se na další skvělé boje. Fotky zde.

6.9.2015 Leoš Roušavý dosáhl dalšího skvělého úspěchu, když poslední letošní závod WQF v Německu na středních tratích ovládl,což mu vyneslo celkově druhé místo v letošním světovém kvadriatlonovém seriálu. K této skvělé sezoně ozdobené titulem vícemistra světa za 2.místo z MS v long kvadrialonu v Hannoveru , 5.místem z MS ve sprint kvadriatlonu v Šamoríně, 4. místem z MS middle kvadtriatlonu ve Wolštýně a 4. místem z ME ve sprint kvadriatlonu na Balatóně, 3. vítězstvími v jednotlivých závodech seriálu WQF a k celkově 2. místu ve WQF WorldCupu 2015 posíláme obrovskou gratulaci. Pavel K. a celý tým Czech Outdoor eXtréme Team.Dík za skvělou reprezentaci ČR.

28.8.2015 O víkendu 30.8. bude  Leoš Roušavý v Maďarsku na Balatóně bojovat nejen o body do světového poháru ve sprint kvadriatlonu, ale současně také o pocty nejvyšší na mistrovství Evropy v této disciplíně. Držíme palce.

28.8.2015 No a vysoko nad Lienzem na Kuhbodentorl ve výšce 2 441 m.n.m.po Petrovi převezme štafetu Jirka Kutil a ten se na křídle proletí nad údolím s mezipřistáním na Moosalmu a sletí na druhou předávku na Dolomitenstadion v Lienzu,kde všem fandí desetitisíce diváků. Držíme palce a těšíme se na skvělou podívanou. 

28.8.2015 Tak takové bylo letošní Outdoor Trophy .

21.8.2015 Leoš dnes vyráží do Wolštýna v Polsku, kde jej zítra 22.8.  v rámci mítinku PolskaMan čeká další boj o body do světového poháru a současně i boj o titul mistra světa na střední distanci kvadriatlonu.Držíme palce a přejeme hodně úspěchů v boji o nejvyšší pocty.
6.07.2015  Xtrial ZubrCup proběhne 18.7.2015 opět v okolí Ujčova.Běžci si dají trať shodnou s cyklisty. Kajakáře čeká 4,5km po vodě a 4km proti voda mezi Ujčovem a Štěpánovem na okruhu 2km, který pojedou 4x, tedy i s nájezdem 8,5 km,tak zopakovat počty do čtyř. Povodí nám i přes sucho vodu navýší,takže nebude problém,ale na sjezd od Víru to není.
MTB potom 3 okruhy na již tradiční trati. Na nejmenší čeká sprint na 6Om a na ty starší duatlon, tak neváhejte. Večer všechny potěší DJ Klimix při Night párty.

23.6.2015  Prověrkou připravenosti borců z  Czech outdoor eXtréme teamu na  Outdoor Trophy a Red Bull Dolomitenmanna bude sobotní  AdrenalinCup  v Beskydech. V sobotu se v okolí Lysé Hory můžeme těšit        na souboje extrémních štafet při nejtěžším tuzemském závodu.Náš tým I. se představí v složení  Petr Bielčik - běh, Míra Pavlík - paragliding, Petr Liebich - MTB a Šimon Babíček - kajak a tým II. bude závodit ve     složení Lubomír Jadrný - běh, ,Petr Bártek - paragliding, Milan Záleský - MTB a Jan Dvořák - kajak. Kluci mají před sebou další velkou výzvu. Držíme palce.

16.06.2015 Do startu Outdoor Trophy již jen 60 dnů. Tým v sestavě Luboš Jadrný - běh, Míra Pavlík - para, Šimon Babíček - kajak a Petr Liebich - MTB v plné přípravě. http://www.outdoortrophy.com/de/


30.05.2015  Světovému poháru v kvadriatlonu dominoval výkon Leoše Roušavého a štafety Czech outdoor eXtrém teamu.

17.05.2015 O víkendu jsme započali s přípravami závodu.V sobotu panovalo na Domaníně krásné, již téměř letní počasí.Všechny uvažované cesty jsou suché,jen do nich vyrazit Na běžce čeká i výběh schodů a bikery dvakrát potok ( viz upoutávka). Připojujeme pár foteček.Kdo váhá s přihlášením, tak je nejvyšší čas,on line přihlašování končí 26.5.2015.Fotky na FB.

04.03.2015 Pozvánka na X-trial Pernštejn Cup WQF 2015 k prohlédnutí zde.

01.02.2015  X-Trial Rampouch Cup  bude pro nedostatek sněhu v podobě DUATLONU!!

26.01.2015 O konečné podobě X-trial Rampouch Cupu padne rozhodnutí do pátku 30.1.2015. Uvidíme, co přinese slibované sněžení. Sledujte web a Fb

22.01.2015 Tak přátelé, o víkendu se pokusíme při stávajícím počasí najít nějakou smysluplnou trať pro první závod,ale počasí nám moc prostoru nedává. Jsme bez sněhu a všude jen samé bláto.Sledujte web. Držte palce.

2.11.2014
Světový pohár v cross quadrathlonu zavítá 30.května 2015 na Vysočinu, když kvadriatlon Xtrial Pernštejn Cup ze seriálu Czech Outdoor Tour byl zařazen jako třetí díl do světové série 2015.Sledujte náš web, kde se brzy dočtete více.

19.10.2014
Přihlášky na X-trial Rampouch Cup který se bude konat 7.2.2015 spuštěny.

27.9.2014
A co čeká na kluky z Czech outdoor eXtréme teamu v roce 2015 ? Prvořadým cílem je opět Red Bull Dolomitenmann 12.9. v Lienzu. Přípravou na něho bude premierový start na Adrenalin Cupu. V průběhu roku kluci potrénují v závodech našeho seriálu a na jiných obdobných podnicích.

20.8.2014
I my, z Czech outdoor Extréme teamu, budeme u toho.Oficiální trailer pro  tento rok!

20.7.2014
Tak ,9.ročník Xtrialu ZubrCup je minulostí a po vskutku vydařeném letošním ročníku můžeme směle vyhlížet ten jubilejní 10. Výkony na letošním ročníku i na mnohem těžší trati byly vynikající a přírodními podmínkami vynucená změna závodu spíše pomohla, z čehož máme radost.Děkuji všem závodníkům za předvedené výkony,partnerům za jejich podporu,bez které by to nešlo, pořadatelům a pomocníkům na trati děkuji za jejich práci a jsem neskonale rád,že jsme všichni ve zdraví, to sobotní vražedné horko přežili.Velký dík patří dětem, musím říci,že byly úžasní a přispěly velkou měrou k letošnímu úspěchu.Ahoj za rok a krásný zbytek prázdnin.

Pavel Knitl
ředitel závodu


18.7.2014
Inlajnisti POZOR!!!
Sobotní půlmaraton při Xtrial Zubr Cupu v Ujčově z technických důvodů  zrušen.  Na inlajnech se pojede  jen soutěž dětí " Jedeme v tom s Martinou ".Přihlašování na závod možné i v sobotu do 13.45 hod. na místě. Ostatní soutěže beze změn. Přihlášené děti do závodu inlajnů si mohou vzít kola a vyzkoušet si i duatlon Zubříka.Těšíme se na Vás!!!

17.7.2014
Přihlašování online prodlouženo do 18.7.2014 12:00. Pak už jen na místě.

16.7.2014  
Na letošním  Zubr Cupu skvělá konkurence. V závodě se nám představí 8 závodníků připravujících se na start  věhlasného Red Bull Dolomitenmanna a k nim Michal Háša, mistr Evropy v kvadriatlonu. Jistě kvalitní podívaná nás čeká i při závodu dětí  v duatlonu a určitě bude i napínavá podívaná na prcky při běhu na 50m.Kdo nechce závodit, tak si jistě pochutná  na grilovaných specialitách mistra kuchaře Štefana Oršoše.Přijeďte . Těšíme se.

8.7.2014
Startovka se pěkně zaplňuje, ale nebojte místa je stále dost, tak neváhejte. Radost máme ze zájmu dětí o Zubříka. Pro nejmenší do 6 let chystáme na úvod dne závod v běhu na 50m. Přiveďte děti na start. Nenechte je o prázdninách zahálet.

16.6.2014
Ahoj,
přihlašování na X-trial Zubr Cup spuštěno.Spuštěno i přihlašování na ostatní doprovodné závody X-trial Zubr Cupu. PERNŠTEJNSKÝ ZUBR INLINE 1/4 maratón,JEDEME V TOM S MARTINOU a závod pro nejmenší ZUBŘÍK.

13.6.2014
Letošní Xtrial ZubrCup se změnami.
Nedostatek vody v přehradní nádrži Vír nás přiměl změnit podobu letošního závodu. I nadále závod zůstane kajak triatlonem, když běh letos nepovede k Vírské přehradě, ale trasa běhu bude shodná s kolem a kajak se pojede na zkrácené trati nad Ujčovským jezem v délce cca 5,5 km - okruh 1 km se pojede 5,5x. Okruh bude vytyčen mezi lávkou nad Ujčovem, zde bude konec běhu a začátek kajaku a jezem, když se pojede 500 m po proudu a 500 m proti proudu, trasa bude tedy obousměrná a jistě zajímavá pro závodníky a diváky. Nástup bude u lávky a výstup nad , nebo pod jezem, jak si kdo troufne. Splutí jezu vlevo bude možné. Vzhledem k této změně budou lepší kratší lodě, ale není předepsáno. U lávky bude konec běhu a předávka kajaku.Pod jezem na louce bude depo kol. Délky tratí - běh - 8,9 km - trasa silnice, polní, lesní cesty, kajak 5,5 km a MTB 27 km. Start a cíl na stadionu v Ujčově v 11.30 hod.
V důsledku nedostatku vody se pro letošek ruší kombinace s inlajn bruslemi. Změnu čeká i doplňkový závod v in-linech - Pernštejnský Zubr in line, který letos bude v délce půlmaratonu, když se pojede po silnici k VN Vír II, kde bude otáčka a zpět do Ujčova , kde bude cíl. Součástí dne bude i duatlon pro děti " Zubřík " , in line závody pro děti " Jedeme v tom s Martinou" a pro nejmenší závod na odrážedlách.Kdyby hydrologická situace dovolila návrat k původní podobě, budete zavčas informováni, ale moc velká naděj není. Těšíme se na Vás a věříme, že tyto změny nijak na hodnotě závodu a atraktivitě neuberou.Zdraví Pavel k.

Do pondělí bude hotová aktualizace stránek.29.5.2014
Pěkný den, zítra ráno pro vás odjíždíme vše chystat.Večer sledujte první foto z místa závodu.Budeme se těšit.

25.5.2014
Teplota vody na Domanínském rybníce 17 stupňů Celsia a stoupá.

6.5.2014
Zájemci o start v quadrathlonu Seakayaking.hu dne 7.6.2014 na Balatonu hlaste se na našem mailu. Czech outdoor tour má pro tři závodníky startovné zdarma.
http://www.seakayaking.hu/


29.4.2014
Byl Czech Outdoor Extréme team registrován na  Red Bull Dolomitenmann jako 27 tým.:-) Takže účast je již jistá.

4.3.2014
"Jak na Moravě sbírat medaile aneb Rampouch cup 2014"
Děkujeme za krásný článek.


23.3.2014
Tak přátelé a tým je kompletní.Po víkendu představíme posledního člena a huráááá do Lienzu.Těšíme se.

31.1.2014
Startovka pro X-trial  Pernštejn Cup se nám pěkně plní hvězdami kvadriatlonu. Již přihlášený hvězdný tandem M.Podborský a P.Mejzlík dnes doplnil Leoš Roušavý, mistr světa v této disciplíně z roku 2012. V květnu se máme na co těšit. Kdo další  je vyzve??

28.1.2014
V neděli, po inspekci v lyžařském areálu, padne rozhodnutí o podobě závodu.Sledujte náš web!!

27.1.2014
Mrazivé počasí sice dovoluje zasněžovat,což přeje sjezdařům,ale přírodního sněhu je stále nedostatek, takže RampouchCup sice bude mít zimní atmosféru,ale stále pravděpodobnější  je jen duatlon.Přihlášení a Vy ,co se teprve chystáte přihlášku vyplnit, počítejte s touto variantou.!!!

23.1.2014  
První přihlášení na X-trial Pernštejn Cup a  hned ta nejzvučnější jména, co kvadriatlon nabízí. Na startu se sejdou 14ti násobný mistr světa v této disciplině Miroslav Podborský a proti němu Petr Mejzlík, několikanásobný mistr světa v kvadriatlonu veteránů. Nic lepšího si nemůžeme přát. Kdo další je vyzve ?

23.1.2014
Tak zima nám zavítala i na Vysočinu, sice zatím jen mrazivá se sněhovým popraškem,ale přeci jen to zvedlo náladu a přililo optimismu, že závod bude přeci jen v trochu zimních podmínkách.
O konečné podobě, zda duatlon nebo triatlon, rozhodne počasí.Nebojte se přihlásit.Těšíme se !!   

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky