Czech Outdoor Extreme Team - Czech outdoor tour, český seriál outdoorových štafetových závodů

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Partneři týmu:

Představujeme Vám COET Ve složení:

Běh:

Jirka

 Brychta

vybrané výsledky

Paragliding:

Mirek
Pavlík

Kajak:

Kolo:

Milan 

Záleský

Další členové:

Běh:

Petr

 Bielčik

Paragliding:

Jirka

Kutil

Kajak:

.
Kolo:

Petr 

Liebich

INFO:

Orfu, Hungary,15.05.2016
V neskutečně tvrdých podmínkách, za teploty 9 st.C,silného větru, neustálého deště a ve vlnách jezera Orfu v Maďarsku se Český reprezentant hájící v letošním roce barvy Czech outdoor eXtréme teamu  Leoš Roušavý stal Mistrem světa v středním  kvadriatlonu,kategorii 40+, když 1,5 km plavání, 30 km kolo, 9 km kajak a 10 km běh zdolal za 2: 55 min a v absolutním pořadí nakonec obsadil 3 místo.  K tomuto skvělému výkonu obrovská gratulace
.

24.4.2016
Sobotním závodem Collegas OrliceCup odstarovala letošní sezona multisportovních podniků a kluci z Czech outdoor eXtréme teamu hráli prim. První štafeta ve složení Jirka Brychta,
Milan Záleský a Šimon Babíček předvedla obrovskou bojovnost a velké srdce , když Milanovi na druhém úseku hned na startu praskl řetěz a musel dlouho opravovat a na trať se vydal s 13 min.zpožděním, a tak Jirkou nadějně rozběhlý závod, kdy jsme na první místo ztráceli necelé 2 vteřinky se zdál ztracený.Milan však neskutečně zabojoval a předával Šimonovi na sedmé pozici a ten na kajaku předvedl nevídanou stíhačku a s nejrychlejším časem dne dotáhl štafetu na 3. příčku. Skvěle sekundovala našemu prvnímu týmu i druhá štafeta ve složení Petr Bielčik, Jirka Šuta a Martin Hašek, která po druhé předávce, díky skvělému výkonu Jirky Šuty na biku, atakovala pátou příčku. Nakonec z toho bylo v absolutním pořadí 10.místo.Samostanou kapitolou sobotního závodu byl výkon Leoše Roušavýho, který si závod střihl, jako přípravu, na blížící se start světového poháru v kvadriatlonu a úvodní nejdůležitější závod sezony v maďarském Orfu, kde 15.5. proběhne Mistrovství světa ve středním kvadriatlonu. Leoš závod absolvoval ve skvělém tempu a pohodě a s výrazným náskokem ovládl závod jednotlivců.Start do sezony , přes drobné technické nedostatky se skvěle vydařil a těšíme na další souboje se skvělou konkurencí.Dík pořadatelům za bezva závod.
Fotky zde:


23.4.2016
Start do sezony se klukům z Czech outdoor eXtrém teamu podařil.První domácí multisportovní podnik Collegas OrliceCup v jednotlivcích suveréně ovládl Leoš Roušavý a první týmová štafeta i přes obrovskou smůlu Milana Záleskýho na bikové trati vybojovala třetí příčku. Druhý tým dojel v Top 10, když obsadil 9.příčku. Velká gratulace.


3.10.2015  Dnešním závodem Free BobrCup v Litovli uzavřel Czech Outdoor eXtréme team štafetový rok 2015 a připsal si výborné umístění,když štafeta kluků ve složení Jirka Brychta,Petr Liebich a Šimon Babíček obsadila ve skvělé konkurenci 236 štafet výborné 9.místo a děvčata ve své týmové premiéře ve složení Marcela Mikulecká, Adéla Koclířová a "Tamara" Ludmila Šídlová obsadila nádherné 8.místo, když v celkové pořadí jim patří 110. příčka..Všem patří velká gratulace a dík za bojovná srdce.


   Letošní mise na 28.ročník nejtěžšího týmového závodu světa na věhlasný Red Bull  Dolomitenmann skončila umístěním na krásném 51.místě.Všem klukům za statečný boj se skvělou světovou konkurencí v čele s Andy Goldbergem ,S.Brodickym, P.Mamu či A.Lakatou nebo K..Hynkem a dalšími, patří  velká gratulace. Závodu letos přálo počasí a za krásného téměř letního počasí na trať vyrazilo 118. štafet z 9. států světa a  za obrovského zájmu veřejnosti jej v sobotu v 10.hod.  odstartovala další sportovní "star" W.Grissmann, světová sjezdařská legenda a ředitel závodu a  k vidění byly opravdu skvělé výkony a všíchni ,co dosáhli cíle, zaslouží obdiv.  Obrovský dík patří všem za nádherné dramatické sportovní zážitky, sponzorům za jejich podporu a klukům za statečná srdce. Za rok nashledanou při 29. ročníku. Těšíme se na další skvělé boje.  Fotky zde.Leoš dnes vyráží do Wolštýna v Polsku, kde jej zítra 22.8.  v rámci mítinku PolskaMan čeká další boj o body do světového poháru a současně i boj o titul mistra světa na střední distanci kvadriatlonu.Držíme palce a přejeme hodně úspěchů v boji o nejvyšší pocty.


Náš Czech Outdoor eXtréme team si ke dvěma letošním vítězstvím v závodech světového poháru seriálu WQF World  Cup v kvadriatlonu připsal další skvělé umístění,a to na neoficielním MS outdoorových štafet v Rakousku při Outdoor Trophy, kde mu o jedno místo uniklo umístění v TOP 10,ale  i tak 11. místo je skvělé.


23.6.2015  Prověrkou připravenosti borců z  Czech outdoor eXtréme teamu na  Outdoor Trophy a Red Bull Dolomitenmanna bude sobotní  AdrenalinCup  v Beskydech. V sobotu se v okolí Lysé Hory můžeme těšit na souboje extrémních štafet při nejtěžším tuzemském závodu.Náš tým I. se představí v složení  Petr Bielčik - běh, Míra Pavlík - paragliding, Petr Liebich - MTB a Šimon Babíček - kajak a tým II. bude závodit ve     složení Lubomír Jadrný - běh, ,Petr Bártek - paragliding, Milan Záleský - MTB a Jan Dvořák - kajak. Kluci mají před sebou další velkou výzvu. Držíme palce.


Nabízíme reklamu na křídle našeho paraglidu. Úžasná podívána.Info na knitlpavel@atlas.cz

----------------------------------

Do startu Outdoor Trophy již jen 60 dnů. Tým v setavě Luboš Jadrný - běh, Míra Pavlík - para, Šimon Babíček - kajak a Petr Liebich - MTB v plné přípravě.

http://www.outdoortrophy.com/de/

 --------------------------------


Czech outdoor eXtréme team vítá do svých řad hvězdu světového kvadriatlonu Leoše Roušavého, se kterým navázal partnerství pro rok 2016,ale pokusí se pomoci již v letošním roce. Těšíme se na skvělou spolupráci.


----------------------------------


Czech Outdoor eXtréme Team na základě výsledků v seriálu Czech Outdoor Tour provedl nominaci na  nadcházející sezónu. Na věhlasném Red Bull Dolomitenmannu se tým představí ve složení : běh - Petr Bělčík, paragliding - Míra Pavlík, MTB - Petr Liebich a kajak Šimon Babíček. Na Outdoor Trophy tým vyjede ve složení : běh Luboš Jadrný, paragliding - Míra Pavlík, MTB - Petr Liebich a kajak Šimon Babíček. Přípravou na  obě významné akce bude start dvou týmů v národním AdrenalinCupu na Lysé Hoře a dalších domácích závodech.Držte klukům palce!!!!!!

A aby toho kluci neměli v příštím roce málo, tak jsme dodatečně do programu zařadili i start  15.8.2015  na Outdoor Trophy.

Kluci s Czech outdoor eXtréme teamu sbírají vavříny i individuálně. Luboš na stupních vítězů Iscarex poháru.


----------------------------------


A co čeká na kluky z Czech outdoor eXtréme teamu v roce 2015 ? Prvořadým cílem je opět Red Bull Dolomitenmann 12.9. v Lienzu. Přípravou na něho bude premierový start na Adrenalin Cupu. V průběhu roku kluci potrénují v závodech našeho seriálu a na jiných obdobných podnicích. Je se na co těšit.


Ahoj všem,
tak jsme se vrátili z první mise na Dolomitenmanna.
Už víme, proč nese přívlastek "nejtěžší." Letošní ročník byl v důsledku změn v samotném závodě ještě mnohem náročnější něž ty předchozí.
Po týdenních deštích v sobotu konečně vysvitlo sluníčko, takže závod proběhl ve všech disciplínách. Od pátku klukům postupně stoupal adrenalin a natěšenost na závod, atmosféra sobotního dne nás všechny naprosto pohltila.
Start byl v sobotu v 10:00 z hlavního náměstí, kde už od rána fandily tisíce fanoušků a vytvářely tak neopakovatelnou atmosféru.
Luboš na prvním úseku běžel do výšky 2441 m.n.m. a předával na výborném 67. místě mezi amatéry, paraglidista Míra měl na druhém úseku hned při startu smůlu a křídlem zachytil o skálu a bohužel přetrhl šňůry na padáku. Musel letět opatrně, což nakonec vedlo i k jeho diskvalifikaci a tím i po skončení závodu k diskvalifikaci celého týmu. Ale díky bohu za to, že dorazil celý a zdravý. V celém závodě totiž nakonec bylo 12 vážných zranění.
Kluci z týmu ale naštěstí informaci o diskvalifikaci části paraglidu nevěděli a oba, Petr i Šimon, na svých úsecích odvedli super sportovní výkon.
Petr zajel 22. nejlepší čas mezi amatéry a Šimon byl na kajaku na 52. místě a na náměstí přiběhl 74. v pořadí včetně profíků.
Zklamání, které nastalo po závodě, když jsme se dozvěděli, že celý tým byl bohužel diskvalifikován, nepřeji nikomu zažít. Ale brali jsme to sportovně a večerní afterparty jsme si užili naplno.
Takový je sport a Dolomitenmann zvlášť, ten chyby neodpouští.
Musím poděkovat všem klukům za super týden a parádní zážitky.
Všem sponzorům velký dík za podporu a slibuji, že za rok budeme znovu připravení a natrénovaní na startu a silnější o letošní zkušenosti.

Výběr fotek zde,nebo komplet na našem Facebooku.  • 3.3.2014 partnerem týmu se stal ATEX Sportswear, který se rozhodl náš tým obléknout na závody.Děkujeme.

  • 3.3.2014 jsme mezi prvními úspěšně registrovali náš tým na


  • Našim cílem je účast týmu na slavném Dolomitenmannu v Rakousku. O týmu bude postupně vše  zde.


  • Zájemci o zařazení do závodního týmu můžou zaslat své

    " Sportovní Curriculum vitae " na admin@czechoutdoortour.cz.

  • Žádosti můžete podávat do 30.3.2014.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky